|
 

Jízdenkové automaty

Naše automaty jsou instalovány ve všech přestupních uzlech a na všech frekventovaných zastávkách městské dopravy. Zastávky vybavené jízdenkovým automatem jsou také vyznačeny v tištěném i elektronickém plánku sítě městské dopravy v režimu přiblížení.
Všechny automaty jsou již vybaveny vracečem mincí, přesto věnujte pozornost seznamu mincí, který se zobrazuje na displeji během nákupu. Ne vždy je možné použít všechny druhy mincí. Nevhazujte do automatu mince, jejichž hodnota není zobrazena na displeji.

Při poruše jízdenkového automatu, kdy jste utrpěli škodu tím, že vám automat nevrátil mince nebo nevydal jízdenku, můžete požadovat náhradu škody. Svůj požadavek můžete zadat zde.

Rozšíření sortimentu jednorázových jízdenek IDS JMK, prodávaných v jízdenkových automatech DPMB, a.s.

Se změnou tarifu IDS JMK od 1. ledna 2012 se rozšiřuje sortiment jednorázových jízdenek, které je možné zakoupit v jízdenkových automatech provozovaných DPMB, a.s. V jízdenkových automatech jsou prodávány jízdenky dvou až desetizónové, jízdenka všezónová, jízdenka doplatková pro kombinaci jízdních dokladů a jízdenka jednodenní pro brněnské tarifní zóny 100 a 101. Všechny tyto jízdenky budou k dispozici v základní i ve zlevněné verzi.

Sortiment jízdenek IDS JMK, prodávaných v jízdenkových automatech DPMB, a.s. od 1. ledna 2012