|

Druhé vydání hry Brno šalinou již v prodeji!

Opět můžete křižovat Brno městskou hromadnou dopravou z pohodlí domova.

Opět můžete křižovat Brno městskou hromadnou dopravou z pohodlí domova. V prodeji je totiž druhé vydání hry Brno šalinou, která byla hitem loňských Vánoc.

Podstatou hry, která má nejenom bavit, ale i popularizovat městskou hromadnou dopravu, je přepravit se v co nejkratším čase z jednoho místa na druhé.

Cestu hráčům mohou urychlit nebo prodloužit různé faktory, čekají na ně zpoždění i expresní linky, výluky i posilové vozy, kapsáři, zapomenuté tašky nebo maminky s kočárky.

Hra je určena pro 2–6 hráčů starších 10 let. V prodeji je od pondělí 12. října 2020 za 444 Kč, a to v naší informační kanceláři v sídle DPMB na Novobranské 18 nebo na našem eshopu.

Změny oproti prvnímu vydání se netýkají samotné hry. Kromě drobných estetických úprav byl značně rozšířen návod (pravidla se nemění, jen jsou podrobněji a názorněji vysvětlena).

Pokud jste si hru zakoupili už loni a chcete k ní nový rozšířený návod, můžete si ho stáhnout zde nebo si ho můžete vyzvednout zadarmo v naší informační kanceláři na Novobranské 18 — nechali jsme totiž vytisknout celkem tisíc kusů samostatných rozšířených návodů, které jsou určeny pro majitele prvního vydání hry.