|

Změny a události na linkách MHD

Večerní romantické plavby s filharmoniky
Lodní doprava Dopravního podniku města Brna vás zve na večerní romantické plavby s filharmoniky spojené s ochutnávkou vín

Při plavbě vám zahrají:
6. 7. Nostalgia Quartet
13. 7. Solitutticelli
17. 8. Solitutticelli
31. 8. Nostalgia Quartet

Vyplouváme vždy v 19:00 hodin z přístaviště Bystrc. Během plavby můžete zakoupit a ochutnat vína z produkce Znovínu Znojmo.
Plavby probíhají v rámci pravidelného jízdního řádu a platí na nich běžný tarif lodní dopravy.
Veřejné jízdy Pivní tramvaje

Unikátní ŠalinaPub vyráží na svou již šestou sezónu otevřených jízd pro širokou veřejnost. I letos tak probíhají tradiční páteční veřejné jízdy.

Pozor! Vzhledem k probíhající výluce tramvají na náměstí Svobody došlo ke změně jízdního řádu ŠalinaPubu! Na hodinový okruh městem nyní ŠalinaPub vyjíždí vždy v 18.00, 19.00, 20.00 a 21.00 hodin ze zastávky ve smyčce na Mendlově náměstí.

Jízdenky lze zakoupit v předprodeji v informační kanceláři (Novobranská 18) či v infostánku na Joštově ulici (zastávka Česká), ale také přímo ve voze při nástupu.

Více informací naleznete v sekci Pivní tramvaj, nebo na facebookové stránce ŠalinaPub.

Praktický průvodce městskou dopravou
Připravili jsme pro vás nový informační materiál, který vám poskytne souhrnné informace potřebné při cestování městskou hromadnou dopravou v Brně a okolí. Nabídne vám nejen služby poskytované dopravním podnikem, ale i návod, jak se dostat k turisticky zajímavým místům v Brně i okolí.
Součástí průvodce je i plánek denních a nočních linek MHD v Brně. Vyzvednout si ho můžete v Informační kanceláři DPMB, Novobranská 18 a informačním stánku na Joštové.
Elektronické odbavování cestujících

 

 

Koupit jízdenku

 

 

Jak na EOC - videoprůvodce

 

 

Kontrola e-šalinkarty - videoprůvodce

 

 

Podrobnosti

 

 

Nejčastější otázky

 
 
E-shop Dopravního podniku města Brna a. s.
V Eshopu Dopravního podniku města Brna, a.s., si můžete nakoupit předplatní jízdenky pro tarifní zóny 100 a 101 (město Brno).
Samoobslužná plnicí stanice CNG

Dopravní podnik města Brna, a. s., spustil novou samobslužnou plnicí stanici CNG. Použitá technologie zaručuje stejnou rychlost plnění pro každé vozidlo.

Stanici najdete v Brně-Slatině v Hviezdoslavově ulici.

Platit můžete platební i CNG kartou.